Wij zijn bereikbaar!

 

Rien van Harten

Algemeen directeur

 

E: r.vanharten@mastum.nl
M: 06-20964739

Alexander Rooijens

Accountmanager

 

E: a.rooijens@mastum.nl
M: 06-10527209
T: 010-3106240

Rob de Vries

Accountmanager

 

E: r.devries@mastum.nl
M: 06-57848975

Frank Crama

Accountmanager

 

E: f.crama@mastum.nl
M: 06-51510904
T: 010-3106244

Sander Kroon

Accountmanager

 

E: s.kroon@mastum.nl
M: 06-27299619
T: 030-2642077

Maarten Balkenhol

Accountmanager

 

E: m.balkenhol@mastum.nl
M: 06-51509087

Peter van Eijk

Uitvoerder

 

E: p.vaneijk@mastum.nl
M: 06-53787596

John Calor

Uitvoerder

 

E: j.calor@mastum.nl
M: 06-20121471

Leo Kruijthof

Uitvoerder

 

E: l.kruijthof@mastum.nl
M: 06-57846034

Gregory van Sauers

Uitvoerder

 

E: g.vansauers@mastum.nl
M: 06-28638329

Nick Angevaare

Senior Calculator Nieuwbouw

 

E: n.angevaare@mastum.nl
M: 06-57848512
T: 0172-700107

Marc Verhaar

Projectmanager

 

E: m.verhaar@mastum.nl
M: 06-27299605
T: 0172-700109

Danny de Rooij

Calculator

 

E: d.derooij@mastum.nl
T: 0172-700145

Ravi Soekhoe

Projectmanager

 

E: r.soekhoe@mastum.nl
M: 06-11117252

John van Zon

Senior Calculator Renovatie

 

E: j.vanzon@mastum.nl
T: 0172-700149

Johan Hagen

Senior Calculator Nieuwbouw

 

E: j.hagen@mastum.nl
M: 06-49954044
T: 030-2642065

Hans Bakker

Calculator & Projectmanager

 

E: h.bakker@mastum.nl
M: 06-83168193
T: 030-2642063

Maurits Prinsen

Calculator & Projectmanager

 

E: m.prinsen@mastum.nl
T: 030-2642073

Eus van Wijk

Dakinspecteur

 

E: e.vanwijk@mastum.nl
M: 06-20303168
T: 0172-700100

Shaun Sijmons

Dakinspecteur

 

E: s.sijmons@mastum.nl
M: 06-25199506
T: 030-2642064

Martijn de Jong

Servicespecialist

 

E: m.dejong@mastum.nl
M: 06-51085597
T: 030-2642071

Esther de Waardt

Directiesecretaresse

 

E: e.dewaardt@mastum.nl
M: 06-57157671
T: 010-3106247

John van Zon

Senior Calculator Renovatie

 

E: j.vanzon@mastum.nl
T: 0172 - 700149

Offerte aanvragen

Openheid, duidelijkheid en vooral antwoord op uw vraag. Dat zijn de kenmerken van de offertes van MASTUM. Neem de proef op de som!

 

Neem contact met ons op