Wij zijn bereikbaar!

 

Rien van Harten

Algemeen directeur

 

E: r.vanharten@mastum.nl
M: 06-20964739

Alexander Rooijens

Accountmanager

 

E: a.rooijens@mastum.nl
M: 06-10527209
T: 0182 - 23 20 22

Rob de Vries

Accountmanager

 

E: r.devries@mastum.nl
M: 06-57848975

Frank Crama

Accountmanager

 

E: f.crama@mastum.nl
M: 06-51510904
T: 0182 - 23 20 22

Sander Kroon

Accountmanager

 

E: s.kroon@mastum.nl
M: 06-27299619
T: 030-2642077

Maarten Balkenhol

Accountmanager

 

E: m.balkenhol@mastum.nl
M: 06-51509087

Peter van Eijk

Uitvoerder

 

E: p.vaneijk@mastum.nl
M: 06-53787596

John Calor

Uitvoerder

 

E: j.calor@mastum.nl
M: 06-20121471

Leo Kruijthof

Uitvoerder

 

E: l.kruijthof@mastum.nl
M: 06-57846034

Gregory van Sauers

Uitvoerder

 

E: g.vansauers@mastum.nl
M: 06-28638329

Nick Angevaare

Senior Calculator Nieuwbouw

 

E: n.angevaare@mastum.nl
M: 06-57848512
T: 0182 - 23 20 22

Marc Verhaar

Projectmanager

 

E: m.verhaar@mastum.nl
M: 06-27299605
T: 0182 - 23 20 22

Danny de Rooij

Calculator

 

E: d.derooij@mastum.nl
T: 0182 - 23 20 22

Ravi Soekhoe

Projectmanager

 

E: r.soekhoe@mastum.nl
M: 06-11117252
T: 0182 - 23 20 22

John van Zon

Senior Calculator Renovatie

 

E: j.vanzon@mastum.nl
T: 0182 - 23 20 22

Johan Hagen

Senior Calculator Nieuwbouw

 

E: j.hagen@mastum.nl
M: 06-49954044
T: 030-2642065

Hans Bakker

Calculator & Projectmanager

 

E: h.bakker@mastum.nl
M: 06-83168193
T: 030-2642063

Maurits Prinsen

Calculator & Projectmanager

 

E: m.prinsen@mastum.nl
T: 030-2642073

Eus van Wijk

Dakinspecteur

 

E: e.vanwijk@mastum.nl
M: 06-20303168
T: 0182 - 23 20 22

Shaun Sijmons

Dakinspecteur

 

E: s.sijmons@mastum.nl
M: 06-25199506
T: 030-2642064

Martijn de Jong

Servicespecialist

 

E: m.dejong@mastum.nl
M: 06-51085597
T: 030-2642071

Esther de Waardt

Directiesecretaresse

 

E: e.dewaardt@mastum.nl
M: 06-57157671
T: 0182 - 23 20 22

John van Zon

Senior Calculator Renovatie

 

E: j.vanzon@mastum.nl
T: 0182 - 23 20 22

Ravi Soekhoe

Projectmanager

 

E: r.soekhoe@mastum.nl
M: 06-11117252
T: 0182 - 23 20 22

Offerte aanvragen

Openheid, duidelijkheid en vooral antwoord op uw vraag. Dat zijn de kenmerken van de offertes van MASTUM. Neem de proef op de som!

 

Neem contact met ons op